Nawigacja

O firmie

O firmie

Firma EMU S.A. działa na rynku od 1994 roku, to polski producent rolek marki AXIOMA do kas, faxów, bankomatów i innych urządzeń, także specjalistycznych. Równolegle z rolex submariner replica produkcją rolek wytwarzamy składankę komputerową (również marki AXIOMA) do drukarek komputerowych w całym jej zakresie asortymentowym.

replica watches Firma działając w branży papierniczej od wielu lat znajduje się w czołówce polskich producentów rolek papierowych, co stanowi o jej stabilnej i solidnej pozycji. Podpisane stałe kontrakty z dostawcami surowca do produkcji rolek papierowych i składanki komputerowej gwarantują stabilne źródła zaopatrzenia wysokiej jakości surowca.

Kolejnym istotnym elementem działalności firmy jest wykonywanie nadruków. EMU S.A. wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów dbających o własny image oferuje również rolki i składankę komputerową z nadrukiem dowolnego tekstu i obrazu.

U podwalin działalności firmy leży również handel szeroko rozumianymi biurowymi materiałami eksploatacyjnymi (od kaset, kartridży,replica watchestonerów, folii termotransferowych do faksów poprzez papier ksero, etykiety w arkuszu i na rolce).